Kōryūkai

KŌRYŪKAI – PRAHA – ČESKÁ REPUBLIKA

Organizace tradičních japonských bojových umění

KŌRYŪKAI 光龍会 vyučuje autentická japonská bojová umění.

8. ledna 2012 na Kagami Biraki (slavnostní zahájení Nového roku) v Japonsku byl Shihan Filip Bartoš oceněn Soke Hatsumi Masaakim a obdržel od něho své bojové jméno KŌRYŪ 光龍 (drak přinášející světlo).

A to byl také důvod, proč Filip Bartoš 1.1.2014 přejmenoval své původní dojo a založil Kōryūkai 光龍会, jako organizaci tradičních japonských bojových umění. Tato organizace vyučuje široké spektrum různých tradičních japonských bojových umění, takže si každý zájemce může pohodlně vybrat takové bojové umění, které mu vyhovuje a kterému by se rád věnoval.

Kōryūkai 光龍会 – je zakladatelem Koryukai Bujutsu, jediným oficiálním zástupcem Meifu Shinkage Ryu shurikenjutsu v České Republice, jediným oficiálním zástupcem Mugai Ryu Iaido v České Republice.

VŠECHNA BOJOVÁ UMĚNÍ POUZE NA VYŽÁDÁNÍ FORMOU SOUKROMÝCH TRÉNINKŮ.

v Kasumi Dojo, Květnová 598, Praha 8

Každý opravdový zájemce je srdečně vítán.

Zájemci o tato bojová umění mohou navštívit jakýkoliv trénink a začít se studiem kdykoli během roku.

Nabízíme kurzy následujících bojových umění:

    • Koryukai Bujutsu – nabízí ve svém systému několik tradičních bojových umění jako Nihon Jujutsu, Shinto Munen Ryu, Anazawa Ryu, Keishi Ryu, Shinmen Nito Ryu
    • Meifu Shinkage Ryu 明府真影流 shurikenjutsu, fundo kusari jutsu, shoken jutsu, onken jutsu a další Kakushi Buki (skryté zbraně)
    • Mugai Ryu Iaido 無外流居合道 – japonský šerm s katanou

Kōryūkai 光龍会 obsahuje filozofii japonských bojových umění, rozvíjí studenty v sebezdokonalování, v respektu k ostatním a všemu kolem nás a to jak v tréninku, tak i v běžném denním životě.

Zaměřujeme se na osobní a individuální tréninkový přístup s velkým důrazem na rozvoj správných a přesných dovedností studentů a jejich začlenění do Budo.

Dojo je svaté místo duchovního a fyzického rozvoje stejně tak jako domov pro jeho studenty. Bojová umění jsou více než jenom techniky, je to také způsob vlastní seberealizace. Studenti a učitelé spolu spojeni v uctivé a rodinné atmosféře, která se rozpíná až do Japonska.

Kōryūkai 光龍会 je podstatou japonských bojových umění a cesty Budo. Bojová umění, která Kōryūkai Dojo učí, neobsahují žádné zbytečné nebo nadbytečné pohyby, každý pohyb, který je zde vyučován má hlubší a praktický význam.

KŌRYŪKAI 光龍会 je oficiálním členem Mugai Ryu European Federation, Arab International Martial Arts Federation a Arab International Ninjutsu Federation, oficiální zástupce International Martial Arts Union, oficiální zástupce International Sciences & Skill of Martial Arts University, oficiální zástupce The Supreme Education Council of IMAU University a oficiální zástupce International Sciences, Technology & Skill Union.

Pokud by jste měli zájem o vytvoření pobočky našeho KŌRYŪKAI nebo pobočky jednotlivého bojového umění ve Vašem městě neváhejte mě kontaktovat.

Zároveň pokud by jste měli zájem o trénink nebo seminář ve Vašem městě nebo Dojo neváhejte mě také kontaktovat.