Tréninky Toyama Ryu Praha

Kōryūkai Dojo 光龍会道場 – je oficiálním zástupcem organizace Bujinkan Budo Taijutsu (Ninjutsu), jediným oficiálním zástupcem Meifu Shinkage Ryu shurikenjutsu v České Republice, jediným oficiálním zástupcem Mugai Ryu Iaido a Genko Nito Ryu v České Republice, jediným oficiálním zástupcem Kashima Shinden Jikishinkage Ryu mimo Japonsko, jediným oficiálním zástupcem Tennen Rishin Ryu mimo Japonsko, jediným oficiálním zástupcem Hozoin Ryu Takada-ha Sojutsu v České Republice, jediným oficiálním zástupcem Suigetsu Juku Bujutsu v České Republice, jediným oficiálním zástupcem Higo Shinkage Ryu v České Republice a oficiálním zástupcem Toyama Ryu Batto Jutsu a Hyoho Niten Ichi Ryu.

VŠECHNA BOJOVÁ UMĚNÍ POUZE NA VYŽÁDÁNÍ FORMOU SOUKROMÝCH TRÉNINKŮ.

v Sokole Prosek, Na Proseku 6/15, Praha 9

nebo

v Kyokushin Karate Centru, Bukolská 775, Prague 8 – Bohnice

Od jara do podzimu probíhají také pravidelné tréninky ve volné přírodě.

Každý opravdový zájemce je srdečně vítán.

Zájemci o tato bojová umění mohou navštívit jakýkoliv trénink a začít se studiem kdykoli během roku.

Nabízíme kurzy následujících bojových umění:

  • Bujinkan Budo Taijutsu 武神館武道体術 – 9 tradičních japonských bojových škol Ninjutsu a samurajských Bujutsu. Obsahuje 36 základních disciplín, z nichž 18 jsou tradiční metody boje používané japonskými samuraji a zbytek jsou metody boje používané válečníky Ninja.
  • Meifu Shinkage Ryu 明府真影流 shurikenjutsu, fundo kusari jutsu, shoken jutsu, onken jutsu a další Kakushi Buki (skryté zbraně)
  • Mugai Ryu Iaido 無外流居合道 – japonský šerm s katanou
  • Genko Nito Ryu – 玄黄二刀流 – japonský šerm s dvěma meči
  • Toyama Ryu Batto Jutsu 戸山流抜刀術 – japonský šerm s katanou zaměřený na Tameshigiri (sekání rohoží)
  • Hyoho Niten Ichi Ryu 兵法二天一流 – Musashi Miyamoto škola japonského šermu s dvěma meči
  • Kashima Shinden Jikishinkage Ryu 鹿島神傳直心影流 – jedna z nejstarších a nejtradičnějších škol bojového umění s japonským mečem – kenjutsu
  • Hozoin Ryu Takada-ha Sojutsu 宝蔵院流高田派槍術 – jedna z posledních bojových škol s japonským kopím a jediná škola s japonským křížovým kopím Kamayari
  • Tennen Rishin Ryu 天然理心流 – tradiční škola japonského bojového umění s japonským mečem – kenjutsu a iaijutsu známá především jako styl, který cvičili japonští Shinsengumi
  • Suigetsujuku Bujutsu 水月塾武術 – nabízí ve svém systému několik tradičních bojových umění jako Nihon Jujutsu, Shinto Munen Ryu, Anazawa Ryu, Keishi Ryu, Shinmen Nito Ryu.
  • Higo Shinkage Ryu 肥後新陰流 – tradiční škola japonského bojového umění s japonským mečem – kenjutsu a iaijutsu

Kōryūkai Dojo 光龍会道場 obsahuje filozofii japonských bojových umění, rozvíjí studenty v sebezdokonalování, v respektu k ostatním a všemu kolem nás a to jak v tréninku, tak i v běžném denním životě.

Zaměřujeme se na osobní a individuální tréninkový přístup s velkým důrazem na rozvoj správných a přesných dovedností studentů a jejich začlenění do Budo.

Dojo je svaté místo duchovního a fyzického rozvoje stejně tak jako domov pro jeho studenty. Bojová umění jsou více než jenom techniky, je to také způsob vlastní seberealizace. Studenti a učitelé spolu spojeni v uctivé a rodinné atmosféře, která se rozpíná až do Japonska.

Kōryūkai Dojo 光龍会道場 je podstatou japonských bojových umění a cesty Budo. Bojová umění, která Kōryūkai Dojo učí, neobsahují žádné zbytečné nebo nadbytečné pohyby, každý pohyb, který je zde vyučován má hlubší a praktický význam.

KŌRYŪKAI DOJO 光龍会道場 je oficiálním členem Bujinkan Shidoshi-kai Instructors Association, Mugai Ryu European Federation, Arab International Martial Arts Federation a Arab International Ninjutsu Federation, oficiální zástupce International Martial Arts Union, oficiální zástupce International Sciences & Skill of Martial Arts University, oficiální zástupce The Supreme Education Council of IMAU University a oficiální zástupce International Sciences, Technology & Skill Union.

Pokud by jste měli zájem o vytvoření pobočky našeho KŌRYŪKAI DOJO nebo pobočky jednotlivého bojového umění ve Vašem městě neváhejte mě kontaktovat.

Zároveň pokud by jste měli zájem o trénink nebo seminář ve Vašem městě nebo Dojo neváhejte mě také kontaktovat.